Jak nainstalovat odposlech mobilního telefonu?

Existují tři varianty, kterým se SpyTel implementuje v mobilních telefonech pro jeho maximální integraci do systému dle dostupných možností. Máme tedy 3 varianty instalace odposlechu do mobilu.

Prvním, častějším řešením je tzv. instalace přes vnitřní softwarový systém telefonu jako jeho nedílná součást. Toto řešení se nejlépe implementuje na různé typy telefonů Samsung s podporou co nejvíce funkcí. SpyTel se tak obratně dokáže vyhnout aplikacím, které mají vlastní bezpečnostní brány, chráněné firmwary a získávání jejich dat v jakékoliv podobě je nelegální a zneužitelné. Jedná se zejména o aplikace internetového bankovnictví, aplikaci Tečka nebo aplikace pro odemykání automobilu. Díky tomuto čistě softwarovému řešení tak telefon neztrácí svou originální záruku, je variabilní pro zvýšené bezpečnostní prvky a program je co nejlépe skrytý (nezanechává po sobě žádné stopy ani informace o sběru dat). Telefon v tomto případě neztrácí originální záruku. 

Druhou variantou je odemknutí operačního systému telefonu tzv. root telefonu pro Android nebo v případě operačního systému iOS -jailbreak. Root je odborný název pro hardwarovou úpravu telefonu, kdy se v telefonu fixuje daná verze operačního systému a také podporuje jeho plnou integraci. S většinou novějších telefonů se s tímto procesem spojuje downgrade aktuálního Androidu (např. z Android 14 na Android 13). Tento způsob omezuje některé funkce a aplikace s vysokým stupněm zabezpečení jako je internetové bankovnictví. Hardwarovým zásahem telefony ztrácí originální záruku. 

V obou zmíněných variantách instalace odposlechu do mobilu k nám telefon můžete nechat zaslat nebo donést osobně. Dále můžete využít expresní možnost instalace odposlechu telefonu, ta je hotová do pár hodin dle nutnosti aktualizací telefonu a nahrávaných verzí systému. Standartní instalace trvá kolem 3 pracovních dní. Vše záleží na domluvě a individuálních potřebách klienta. Náš technický tým může instalaci přizpůsobit i místo, kde bude celý proces prováděn.

Další nadstandartní možností instalace odposlechu mobilu je vzdálená instalace našimi IT specialisty. K tomu stačí mít možnost telefon připojit přes kabel k PC s operačním systémem Windows a mít stabilnější připojení k internetu.

Instalaci a školení je možné realizovat v prostorách naší kanceláře nebo na zákazníkem určeném místě. Po předchozí dohodě mohou být naši technici k dispozici také mimo standardní pracovní dobu a o víkendech.

Třetí variantou je instalace pro uživatele, kteří telefon nemohou doručit a využijí tzv. samoinstalaci. Tato varianta instalace odposlechu mobilu pracuje s verzí řídící aplikace, která se do telefonu vkládá. Tato varianta může mít omezené možnosti dle typu telefonu a univerzálnosti této možnosti. I přesto je určená pro technicky zdatnější uživatele. Při instalaci musí být v telefonu vložena SIM karta. Při této variantě si provádíte celý postup samy s pomocí univerzálního návodu, některé body se pro určitý typ telefonu mohou lišit. Tento systém instalace má také své omezení vzdáleného přístupu IT správy.

Telefon je nutné mít během instalace fyzicky v ruce, software nelze instalovat na dálku bez přístupu k telefonu.

Nechte instalaci odposlechu mobilního telefonu na nás

Tuto variantu v jakékoliv podobě Vám rádi upřesníme a přizpůsobíme vašim možnostem. Pokud tedy chcete mít jistotu profesionálně odvedené práce, rádi uděláme vše za vás.

Pro zpřístupnění některých nadstandardních funkcí je potřeba odemknout telefon - provést root / jailbreak. To je již v ceně instalace zahrnuto.

Profesionální odborná instalace zahrnuje:

  • úpravu firmware
  • root/jailbreak telefonu
  • implementaci odposlechu SpyTel
  • úpravy zvyšující bezpečnost
  • otestování a ověření funkčnosti
  • kontrolu skryté integrace řešení do systému telefonu
  • odstranění veškerých známek manipulace se zařízením
  • prezentace řešení zákazníkovi
  • individuální nastavení funkcí dle požadavků klienta
  • školení na používání webového rozhraní a ovládání

Pro ověření dostupnosti na vybraný telefon a sjednání termínu instalace nás neváhejte kontaktovat.