O nás

Jsme společnost Butta Trade s.r.o a provozujeme značku TopSpy.cz®. Specializujeme se na bezpečnostní technologie a služby pro získání a ochranu informací již od roku 2014.

Bojujeme proti kriminalitě, lžím a podvodům

Pomůžeme i vám!

Naším posláním je pomoci vám získat a ochránit cenné informace. Dodáváme kvalitní technologie soukromým osobám, firmám, bezpečnostním a detektivním agenturám i státní správě. Naše špionážní technika pořizuje důkazy např. při krádežích, podvodech, vydírání nebo týrání. Technika a služby pro ochranu zabezpečí majetek, interní informace, know-how a další duševní vlastnictví.

Naším cílem je, abyste vaše nepříjemnosti vyřešili rychle a jednoduše. Jsme k dispozici pro všechny, kteří hledají kvalitní techniku s plným servisem za rozumné ceny. Poskytujeme také poradenství a související bezpečnostní služby.

Jsme česká firma bez zahraničního kapitálu se sídlem v Praze. Jsme měsíční plátci DPH a daně platíme v České republice.


7 důvodů proč TopSpy.cz

✓ Kvalitní a spolehlivé produkty

Zboží vybíráme podle náročných kritérií a před zařazením do nabídky je důkladně testujeme.

✓ Kamenná prodejna v Praze

Vaši objednávku si můžete vyzvednout v naší prodejně na Praze 9 u metra Hloubětín. Přijďte se k nám podívat a poradit se. Rádi vám vyjdeme vstříc i mimo naši standardní otevírací dobu.

✓ Plná záruka 3 roky

Za kvalitou našeho prodávaného zboží si plně stojíme. Na většinu techniky poskytujeme záruku 3 roky. Záruka platí i při nákupu na IČ pro firmy a živnostníky.

✓ Garance nejlepší ceny

Snažíme se o to, abychom vždy nabídli nejnižší cenu s nejlepším servisem. Pokud jste jinde nalezli lepší nabídku, kontaktujte nás. Uděláme maximum pro to, abyste i nadále nakupovali u nás.

✓ Individuální technická péče

Všechny produkty průběžně testujeme, aby se minimalizovaly nečekané situace, které s elektronikou mohou nastat. Telefonicky vám rádi poradíme s nastavením a s obsluhou.

✓ Rychlé dodání zboží

Produkty označené skladem máme ihned k dispozici ve vlastním skladu. Objednávky posíláme co nejrychleji je možné.

✓ Diskrétnost a bezpečnost

Důsledně pečujeme o osobní údaje a historii objednávek. Od klientů nevyžadujeme žádné údaje navíc a nakoupit lze u nás zcela anonymně.


Nepotřebujeme vědět, kdo jste a na co naše produkty využijete. Nás zajímá technická stránka, abychom pro vás nalezli to nejlepší řešení.

Poradíme vám s výběrem produktů a služeb

Nejste si jisti, zda vámi vybraný produkt je pro vaši situaci vhodný? Poraďte se s našimi specialisty po telefonu, e-mailem nebo přijďte osobně do naší prodejny.

Předvedeme vám naše produkty

Přijďte si k nám do prodejny prohlédnout naše produkty a seznamte se s jejich ovládáním. Naši specialisté jsou vám plně k dispozici.

Naučíme vás s produktem pracovat

U každého produktu naleznete přehledný český manuál. Pakliže budete potřebovat poradit, je vám k dispozici naše technická podpora.


Upozornění

Upozorňujeme, že používání našich produktů se řídí platnými právními zákony, před uvedením do provozu se seznamte se všemi souvisejícími předpisy.

Mějte na paměti, že naše produkty jsou mocné nástroje pro získání a ochranu informací a s jejich nasazením buďte obezřetní. Primární použití našich produktů je vyřešení obtížných situací zjištěním skutečné pravdy.

Na našich webových stránkách jsou uvedeny popisky a příklady použití, které mají pouze ilustrativní charakter. Nelze je považovat za návod nebo pobídku k realizaci, jen vytvářejí představu o teoretických možnostech uplatnění produktů.