Instalace odposlechu mobilního telefonu SpyTel

Odborná instalace softwaru, odblokování jailbreak / root v ceně, úpravy firmwaru zvyšující bezpečnost, kompletní otestování, individuální nastavení

Dostupnost K dispozici (>5 ks)
4 000 Kč / ks 3 306 Kč bez DPH
Instalace odposlechu mobilního telefonu SpyTel

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Nechte implementaci odposlechu mobilního telefonu na nás

Řešení pro odposlech mobilního telefonu SpyTel si můžete v některých případech nainstalovat sami pomocí našeho přehledného návodu a s pomocí naší telefonické technické podpory. Avšak v situace, že jste časově zaneprázdněni nebo se nechcete instalací zabývat, ale zároveň chcete mít jistotu profesionálně odvedené práce, rádi uděláme vše za vás.

U některých modelů telefonů a verzí operačního systému není možné provést instalaci vlastními silami. Odborná instalace je také nutná pro zprovoznění některých funkcí.

Jak instalace odposlechu mobilu probíhá?

Naši technici musí mít cílový telefon fyzicky k dispozici. Instalaci a školení je možné realizovat v prostorách naší kanceláře nebo na zákazníkem určeném místě. Po předchozí dohodě mohou být naši technici k dispozici také mimo standardní pracovní dobu a o víkendech.

Profesionální odborná instalace zahrnuje:

  • instalaci vhodného firmware a jeho úprava
  • root/jailbreak telefonu - pokud je potřeba
  • implementaci odposlechu SpyTel
  • úpravy zvyšující bezpečnost
  • otestování a ověření funkčnosti
  • kontrolu skryté integrace řešení do systému telefonu
  • odstranění veškerých známek manipulace se zařízením
  • prezentace řešení zákazníkovi
  • individuální nastavení funkcí dle požadavků klienta
  • školení na používání webového rozhraní a ovládání

Pro ověření dostupnosti na vybraný telefon a sjednání termínu instalace nás neváhejte kontaktovat.

Většinu námi doporučených telefonů dokážeme upravit do druhého dne od jejich převzetí. Výjimečně provádíme úpravy rychleji - v extrémních případech do dvou hodin. Vždy však konzultujte výběr zařízení s námi. Úprava telefonů s uživatelskými daty je složitější. U některých modelů nemusí být úprava možná.

Časová náročnost instalace odposlechu SpyTel

Root telefonu a softwarové úpravy jsou poměrně technicky náročné, proto na instalaci potřebujeme více času. Pro urychlení procesu je telefon možné zakoupit a poslat prodejcem přímo na naši adresu. Přesto počítejte, že nám úprava zabere 2 až 3 pracovní dny. Vždy se může vyskytnout technická komplikace, se kterou jsme nepočítali, funkce je také třeba řádně otestovat.

Na co je třeba si dát pozor

V krajním případě se může stát, že telefon nepůjde upravit, přestože jsme jej doporučili. Operační systém Android se neustále vyvíjí, ochrana telefonu je průběžně zvyšována také pravidelnými aktualizacemi zabezpečení ze strany výrobce telefonu.

Během úpravy – rootu dojde několikrát k úplnému smazání dat telefonu. Pokud se jedná o telefon, ve kterém jsou uživatelská data, je nutné tato data zálohovat a poté obnovit. Nelze však zálohovat přihlašovací jména a hesla k účtům jako jsou Google, Samsung, Facebook, WhatsApp apod.

Přestože je root v telefonu plně skrytý před uživatelem i před ostatními aplikacemi, může se stát, že jej systém Samsung detekuje a nebude možné spustit některé z následujících funkcí: Samsung Wearables, Samsung Pay, Samsung Account, Samsung Health apod.

Komplikace také mohou nastat v případě, že je v telefonu nainstalován antivirový program.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: