Kniha Komerční zpravodajství a servis 2021

Kniha Komerční zpravodajství a zpravodajský servis 2021, autoři Brabec František, Jiří Kameník, zařazení Právnická literatura - Kriminalistika

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
Kniha Komerční zpravodajství a servis 2021

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Informace nejen pro kriminalisty a soukromé detektivy

Publikace - učebnice se zabývá především problematikou komplexní ochrany ekonomických zájmů podnikatelských subjektů, ale současně slouží rovněž pro ochranu a prosazování oprávněných zájmů úřadů, řady institucí, ale i soukromých subjektů. Z tohoto pohledu je vhodná pro podnikatele, jejich management, dále pro advokáty a jejich mandanty. Zvláště pak je předpoklad využití této publikace jako učebnice pro studenty středních, ale zejména vysokých škol s bezpečnostními obory a zaměřením.

Kniha řeší významné otázky, obranného, ofenzivního a vlivového zpravodajství a to jak v procesech komerčního zpravodajství zajišťovaného specializovanými detektivními kancelářemi na smluvní komerční bázi ale rovněž zpravodajských servisem, což je činnost specializovaných pracovníků subjektů pro jejich vlastní potřebu. Tato publikace je tedy dobrou učebnicí pro soukromé detektivy. Zejména pak pro ty, kteří se zabývají zpravodajstvím.

Zařazení: PRÁVNICKÁ LITERATURA, Učebnice a skripta, Kriminalistika

Rok vydání: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: