Prohlídka místností proti odposlechu

Profesionální kontrola místností proti odposlechu a skrytým kamerám. Náš tým zkušených expertů pomocí vlastní 7 bodové kontroly TopSpy® najde všechna nežádoucí zařízení.

Varianta:
Dostupnost K dispozici (>5 ks) K dispozici (>5 ks) K dispozici (>5 ks) Zvolte variantu
16 940 Kč / ks 21 780 Kč / ks 26 620 Kč / ks od 16 940 Kč / ks 14 000 Kč bez DPH 18 000 Kč bez DPH 22 000 Kč bez DPH od 14 000 Kč bez DPH
Prohlídka místností proti odposlechu
prohlidka mistnosti proti odposlechu 01
Tip

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Nechte si zkontrolovat kanceláře nebo byt pomocí naší 7 bodové kontroly TopSpy®

Máte podezření na odposlech ve svém okolí? Někdo ví víc, než by měl? Ztrácejí se informace z Vašich jednání? Našli jste v místnosti nebo v autě podezřelý předmět? Nechte si zkontrolovat kancelář, byt i vozidlo! Účinně vyhledáme všechny nežádoucí odposlechy a skryté kamery.

Diskrétní vyhledávání odposlechů

Oboru ochrany proti odposlechu se věnujeme od roku 2005, neustále zdokonalujeme naše postupy a rozšiřujeme naše technické vybavení. Za dobu naší praxe jsme prověřili stovky místností a vozidel. Odhalili jsme řadu odposlechových prostředků, jak již běžně prodávaných, tak i vyrobených na míru. Garantujeme maximální diskrétnost, naše vozidla a vybavení jsou bez konkrétního označení. Naši technici vystupují s nejvyšší diskrétností. Dle dohody mohou případné nezúčastněné osoby informovat, že provádějí revizi a měření - např. WiFi sítí, signálu operátora apod.

Jaké odposlechy vyhledáváme?

Zaměřujeme se na všechny druhy zvukových i obrazových odposlechů, ať jsou aktivní, pasivní nebo hybridní. Mezi nejčastěji nalézané odposlechy patří:

 • rádiové odposlechy – FM, VHF, UHF a další
 • odposlechy s funkcí mobilního telefonu - GSM, 3G, UMTS
 • další dálkové odposlechy a přenosy – Wifi, Bluetooth
 • zařízení pro přenos dat - GPRS, EDGE, 3G, LTE
 • záznamové odposlechy – na principu diktafonu
 • skryté kamery – miniaturní objektivy a zařízení pro přenos/záznam
 • linkové odposlechy – princip vodičů – LAN, elektroinstalace
 • šifrované a digitální odposlechy
 • odposlechy kombinující více funkcí
 • prostředky pro sledování polohy vozidla - GPS, GLONASS, Galileo

Jak prohlídka proti odposlechu probíhá?

Frekvenční analýza prostoru a vyhledání aktivních zdrojů vysílání

Naši specialisté nejprve mimo kontrolovaný prostor proberou situaci a zákazníkovo podezření. Pokud to situace vyžaduje, provedou referenční měření rádiového spektra před kontrolovaným prostorem. Záznamy se porovnají s naměřeným radiovým pozadím uvnitř prostoru. Tato metoda umožňuje určit zdroje signálů pocházejících zevnitř, které mohou být potenciálně nebezpečné. Jednotlivé podezřelé signály se následně detailně vyhodnocují, případně dohledávají pomocí několika typů citlivých detektorů s různými druhy laděných antén.

Kontrola na přítomnost skrytých kamer

Skryté kamery a objektivy, ať pasivní nebo aktivní, vyhledáváme pomocí speciálních detektorů a pomocí důkladné fyzické kontroly.

Důkladná fyzická kontrola prostoru

Kontrola zahrnuje veškeré vybavení kanceláře jako je nábytek, světla, elektrické zásuvky a vypínače, elektrické krabice, lišty pro vedení kabelů, alarmová stropní čidla, hodiny, televize, monitory, počítače a další. Všechna místa jsou prohledána, elektrická zařízení rozebrána a zkontrolována, zda neobsahují nestandardní součástky a zda nenesou známky manipulace.

Kontrola telefonních a datových linek a elektroinstalace

Zahrnuje kontrolu telefonních a datových linek, elektrického vedení a další kabeláže, která by mohla sloužit k úniku informací.

Závěrečná zpráva s vyhodnocením a bezpečnostními doporučeními

Součástí každé kontroly je protokol, podle kterého technici postupují a který vyplněný dostane klient po prohlídce do e-mailu. Na místě s vámi zkonzultujeme, jak se účinně proti odposlechu bránit. Doporučíme opatření, která by bylo vhodné přijmout s cílem zabránit nechtěnému úniku informací. Navíc můžeme také vypracovat detailní písemnou závěrečnou zprávu, která obsahuje nalezené skutečnosti a bezpečnostní hrozby společně s návrhem kroků vedoucích k jejich odstranění.

Ceník kompletní prohlídky proti odposlechu TopSpy®

Nám nemusíte uvádět přesné rozměry místností. Ze zkušeností víme, že prohlídka malé místnosti plné počítačů a další elektroniky zabere mnohem více času a úsilí, než velká zasedací místnost s jedním konferenčním stolem. Kalkulaci cen prohlídek proti odposlechu máme proto rozdělenou podle počtu místností.

1 místnost

 • celkem cca do 25 m2
 • cena: 14 000 Kč bez DPH / 16 940 Kč s DPH

2 místnosti

 • celkem cca do 50 m2
 • cena: 18 000 Kč bez DPH / 21 780 Kč s DPH

3 místnosti

 • celkem cca do 75 m2
 • cena: 22 000 Kč bez DPH / 26 620 Kč s DPH

4 místnosti

 • celkem cca do 100 m2
 • cena: 26 000 Kč bez DPH / 31 460 Kč s DPH

5 místností

 • celkem cca do 125 m2
 • cena: 30 000 Kč bez DPH / 36 300 Kč s DPH

Máte zájem o více místností? Kontaktujte nás pro nabídku na míru.

Dopravné po Praze: 1 000 Kč bez DPH
Dopravné mimo Prahu:
 1 000 Kč bez DPH + 12 Kč bez DPH / 15 Kč s DPH za 1 km

Pro delší vzdálenosti kalkulujeme cenu individuálně.

Místnosti běžně kontrolujeme v pracovní dny dopoledne od 8 až 12 nebo odpoledne 13 až 17. Doba prohlídky ve dvou lidech je 1 až 3 hodiny na místnost. Kontrolu můžeme také realizovat mimo pracovní dobu večer nebo o víkendech. Příplatek za prohlídku mimo pracovní dobu je 20%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: