Zabudování skryté WiFi kamery

Zakázková výroba na míru, zabudování WiFi skryté kamery do vlastního předmětu, př. soundbar, reproduktor, PIR čidlo, detektor kouře apod.

Dostupnost K dispozici (>5 ks)
12 100 Kč / ks 10 000 Kč bez DPH
Zabudování skryté WiFi kamery

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Individuální zabudování - mějte unikátní skrytou kameru

Na základě vašich požadavků poradíme s výběrem nejvhodnější skryté WiFi kamery, kterou následně zabudujeme do vámi dodaného zařízení nebo předmětu. Standardní zabudování trvá v rozmezí 2 až 7 pracovních dnů dle náročnosti a specifikace.
Hotový produkt vám nastavíme dle vašich přání.

Rozšiřte svůj kamerový systém o skrytou kameru

Implementace skrytých WiFi kamer je možná i do EPS zařízení jako jsou PIR čidla nebo kouřové detektory. Používáme nejmodernější kamerové moduly a díky tomu můžete skrytou kameru přidat například i do vašeho kamerového systému pomocí ONVIF protokolu. Z pohledu bezpečnosti se tak jedná o velmi sofistikovaného a důmyslného pomocníka.

Nejvyspělejší funkce kamery na míru

Naše skryté WiFi kamery nabízí funkce jako jsou detekce pohybu, rozpoznání osob, rozpoznání dětského pláče, zasílání rychlých notifikací, privátní režim, nebo nahrávání dle časového harmonogramu. Veškeré WiFi kamery disponují mobilní aplikací pro rychlý a pohodlný přístup odkudkoliv. Kamery umožňují ukládání záznamu na SD kartu nebo cloudového úložiště případně i do CCTV systému, tudíž se nemusíte bát, že byste o něco přišli.

Kategorie: Zabudování techniky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: