Rušící obal na notebook SecuBag N 35x45 cm

Stínící obal nové generace rušící veškeré bezdrátové signály včetně RFID technologie a 5G sítí. Váš notebook, tablet i telefon budou v tomto obalu v bezpečí.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
1 699 Kč / ks 1 404 Kč bez DPH
Rušící obal na notebook SecuBag N 35x45 cm
rusici obal na notebook secubag n 01
Tip

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Ochranný obal na elektroniku pro vaše bezpečí

Bezpečnostní pouzdro SecuBag N ochrání vaše zařízení před veškerými bezdrátovými signály. Obal zabraňuje komunikaci a tak chrání vaši elektroniku před odposlechy a napadením hackery. Znemožní vzdálený odposlech notebooku, iPadu a dalších zařízení, ideální jako prevence úniku informací pro veškeré přenosy bezdrátových signálů včetně RFID. Nová zesílená látka obsahují iontové stříbro oproti jiným spolehlivě odstíní také signál z 5G sítí. Zařízení je chráněno i proti případnému vnitřnímu uchovávání informací jako např. nahrávání do samotného telefonu nebo pořizování fotografií a videí pomocí tabletu. Do pouzdra můžete vložit více telefonů a být chráněny při svých jednáních i s ostatními účastníky.

Zabrání vzdálenému okopírování klíčů od auta i kreditní karty

Bezpečnostní pouzdro zabrání i zkopírování rádiovému čipu v dálkovém ovládání okolí, tím pádem budou v bezpečí i klíčky od auta, garáže či domu. Pro použití bezklíčového otevírání stačí zařízení vyndat z ochranného pouzdra. Tyto klíčky mohou být vystaveny zneužití či krádeži pomocí tzv. RSA (Relay-Station-Attacks). V obalu dochází k demagnetizaci, která těmto útokům i vzdálenému kopírování zabrání.

Znemožní lokalizaci a ochrání zdraví 

Obal blokující veškeré bezdrátové signály je speciální ochranné pouzdro pro vaši ochranu osobních údajů. Bezpečnostní obal dokonale ochrání nejen váš notebook, telefon a kreditní kartu, ale i další doklady. Váš telefon je po vložení odpojen od všech sítí. Zabraňuje vyhledávání GPS signálu a dalších polohových služeb, tím pádem je i vaše poloha nezjistitelná. 

Další výhodou je blokování slabé radiace, která vychází z notebooku, a signálů, který mohou rušit i váš klidný spánek. Utlumení radiových vln a dalších signálů dle různých výzkumů prospívá vašemu zdraví. Snížení rádiového záření z elektroniky je doporučováno zejména těhotným ženám a seniorům. 

Přednosti

  • zabraňuje jakýmkoliv přenosům bezdrátových signálů včetně RFID a 5G sítí
  • znemožní lokalizaci pomocí GPS a dalších systémů
  • používá se i jako ochrana před zářením díky materiálům obsahujícím iontové stříbro
  • slouží jako prevence zvýšení bezpečnosti 
  • zvýšení zabezpečení uložení platebních karet
  • variabilní použití na různé typy elektronických dokladů
  • ochrana telefonu proti napadení hackery
Kategorie: Rušící pouzdra
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: dvouvrstvá zesílená ochranná látka s obsahem iontového stříbra
Rozměry: 35 x 45 cm
Hmotnost: 175 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

rusici obal na tablet secubag t 01
Tip
1 156 Kč bez DPH
1 399 Kč

Stínící obal nové generace rušící veškeré bezdrátové signály včetně 5G sítí. Vnitřní rozměry 23,5 a 20,5 cm. Váš tablet, telefon i klíče od auta budou v tomto obalu v bezpečí.

AX-SBAG-T
rusici obal na telefon secubag p 20x11 cm 01
Tip
660 Kč bez DPH
799 Kč

Stínící obal nové generace rušící veškeré bezdrátové signály včetně 5G sítí. Vnitřní rozměry 18x10 cm. Váš telefon, kreditní karta i klíče od auta budou v tomto obalu v bezpečí.

AX-SBAG-P