Skrytá mikro kamera TopSpy AC USB-2

Skrytá Wi-Fi kamera, funkční USB nabíječka, obraz Full HD, detekce pohybu, paměťová karta, trvalé napájení, mobilní aplikace Android/iOS, neomezená doba provozu

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
15.7.2024
3 499 Kč / ks 2 892 Kč bez DPH
Skrytá mikro kamera TopSpy AC USB-2

Doprava
zdarma

Záruka
3 roky

Vlastní
výroba

Prodejna
v Praze

Diskrétní
doručení

Česká
podpora

Miniaturní skrytá kamera s dokonalou kamufláží

Skrytá mikro kamera TopSpy AC USB-2 je ideálním řešením, pokud potřebujete kontrolovat, co se děje v bytě, kanceláři, skladu nebo v jakémkoliv jiném prostoru v době vaší nepřítomnosti. Kamera je napájena přímo z elektrické zásuvky, nemusíte tak řešit dobíjení baterií. Skrytá WiFi kamera je velmi nenápadně umístěna v plně funkční USB nabíječce, ze které lze napájet drobnou elektroniku, takže nehrozí jakékoli podezření, že by byla odhalena. Neobsahuje žádná tlačítka ani jiné prvky, které by mohly budit podezření.

S WiFi přenosem sledujete obraz odkudkoli

Obraz ze skryté minikamery můžete sledovat vzdáleně odkudkoliv v reálném čase. Stačí si do mobilního telefonu nebo tabletu nainstalovat speciální aplikaci, která je zdarma ke stažení pro operační systém Android i iOS (iPhone, iPad, iPod). Veškerá nastavení špionážní kamery můžete provádět vzdáleně přes tuto aplikaci, stejně jako v reálném čase nahrávat obraz se zvukem do telefonu.

Záznam videa na paměťovou kartu

Video můžete průběžně ukládat na paměťovou micro SD kartu umístěnou v kameře. Slot pro kartu je schován za odnímatelnou přední krytkou a ani při bližším zkoumání není odhalitelný.

Kvalitní skrytá kamera do bytu či kanceláře

Obraz z minikamery je ve vysokém rozlišení Full HD - 1920 x 1080 pixelů. Zabudovaný mikrofon je schopný zaznamenat zvuk i na vzdálenost několika metrů od zařízení, což vám zajistí dokonalý kontext k dění v místnosti.

Díky upozornění na pohyb a zvuk vám nic neunikne

Díky funkci detekce pohybu vás špionážní technika okamžitě upozorní, pokud zaznamená v prostoru pohyb. Citlivost detekce můžete detailně nastavit - k dispozici je 7 úrovní podle intenzity detekovaných změn v obraze. Kamera je také vybavena hlasovou aktivací, která vás upozorní, pokud je detekován zvuk - můžete opět nastavit citlivost v 7 úrovních podle intenzity hluku.

Dále si můžete nastavit časový rozvrh během dne, kdy chcete upozornění dostávat a kdy nikoliv. Můžete zapnout nebo vypnout zvukové upozornění a interval, po který musí být událost detekována, aby k zaslání alarmu došlo. Skrytá kamera do bytu či vašeho provozu má jednoduše spoustu šikovných funkcí, které si dokážete hezky vyladit k obrazu svému.

Funkční USB nabíječka, která vás nijak neomezuje

Díky trvalému napájení z elektrické sítě není provoz špionážní kamery nijak omezen. USB nabíječka je plně funkční a můžete z ní nabíjet např. mobilní telefon nebo tablet. Objektiv kamery je velmi malý a nenápadný, zařízení tak nebudí žádnou pozornost. Ovládání je velmi jednoduché - skrytou kameru pouze připojíte do elektrické zásuvky.

Přednosti špionážní kamery

 • kamufláž ve funkční USB nabíječce
 • velmi nenápadné provedení
 • bezdrátový wifi přenos
 • záznam na paměťovou kartu
 • miniaturní objektiv o průměru 1mm
 • záznam ve Full HD
 • detekce pohybu - fotopast
 • hlasová aktivace
 • trvalé napájení z elektrické sítě

Obsah balení

 • skrytá mikro kamera TopSpy AC USB-2
 • český manuál
Kategorie: WiFi špionážní kamery
Záruka: 3 roky
Použití: Do interiéru
Speciální funkce: Kamufláž v předmětu, Dálkový odposlech, WiFi přenos, Aplikace zdarma, Detekce pohybu, Nepřetržité nahrávání, Datum a čas záznamů, Nahrávání na kartu, Trvalé napájení
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Paměťová karta: až 32 GB
Rozměry: 35 x 30 x 28 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: